Wybielanie zębów

to w zasadzie zabieg kosmetyczny, polegający na rozjaśnieniu nawet o kilka tonów koloru zębów oraz plam i przebarwień w szkliwie i zębinie. Najlepsze efekty przynoszą zabiegi przeprowadzane pod kontrolą stomatologa. Lekarz decyduje o doborze metody wybielania na podstawie oceny ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz przyczyny powstania przebarwień.

W klinice Goodent dobierzemy najlepszą dla Ciebie metodę wybielania zębów. Weźmiemy pod uwagę wszystko, co może wpłynąć na skuteczność zabiegu: stan zębów, błony śluzowej jamy ustnej, przyczyny powstania przebarwień, również Twoje osobiste preferencje. Najczęściej rekomendujemy pacjentom metody z wykorzystaniem żelu zawierającego nadtlenek karbamidu w różnym stężeniu o przyjemnym miętowym smaku. Można go stosować albo w zabiegu gabinetowym, albo w domu pacjenta, z wykorzystaniem specjalnej nakładki na zęby. Efekt „białych zębów” pojawi się szybko i bezboleśnie, a dodatkowe instrukcje jakie otrzymasz po zabiegu, pozwolą utrzymać go jak najdłużej, nawet do 4 lat.

Wybielanie

Wypełnienia kompozytowe, licówki oraz korony protetyczne nie ulegają rozjaśnieniu w czasie zabiegu wybielania. Jeśli po zabiegu pojawią się różnice w kolorze, zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą osiągnąć najlepszy efekt estetyczny.

sprawdź cennik