Implatologia

to odbudowa uzębienia w oparciu o implanty zębów. Wykorzystuje możliwości jakie daje odkrycie faktu, że tytan potrafi zintegrować się z ludzką tkanką. Tytanowe implanty wszczepione w kość, po zintegrowaniu, mogą pełnić rolę korzeni zębów i być wykorzystywane jako filary służące do odbudowy brakujących zębów.

Klinika Goodent zapewnia swoim pacjentom opiekę implantologiczną na najwyższym poziomie. Na pierwszej wizycie lekarz na podstawie badania radiologicznego CBCT ocenia stan pacjenta i informuje o planowanym przebiegu leczenia. Już na tym etapie nasz pacjent jest informowany jaki będzie całkowity koszt zastosowanych procedur.

Wszczepianiem implantów w klinice stomatologicznej Goodent zajmują się renomowani lekarze chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem. Zabieg wykonywany jest szybko, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i narzędzi.

Implanty

W klinice Goodent stosujemy system implantologiczny OSSTEM IMPLANT, ponieważ z naszego doświadczenia wynika, że implanty OSSTEM IMPLANT są doskonałej jakości: gwarantują pełną biokompatybilność i dzięki temu zapewniają skuteczną integrację implantu z kością. Leczenie z użyciem systemu OSSTEM IMPLANT pozwala skrócić czas gojenia oraz gwarantuje doskonałą trwałość przez długie lata. Badania kliniczne potwierdzają, że prawidłowo wszczepione implanty OSSTEM IMPLANT zapewniają sukces kliniczny na poziomie 99,6%.
Implanty
OSSTEM IMPLANT objęte są dożywotnią gwarancją zgodnie z jej warunkami.

 

PAMIĘTAJPamiętaj, że implanty stomatologiczne to jedyne rozwiązanie, które pozwala prawidłowo odtworzyć funkcje i naturalny wygląd zębów! Dzięki nim poprawi się jakość Twojego życia a Ty poczujesz się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

 
sprawdź cennik